• Sprzątanie świata.

• Sprzątanie świata to  międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tejże akcji. Pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego- P. Marka Pietranika sprzątali tereny garaży znajdujące się  przy ul Magazynowej w Zambrowie. Pamiętajmy, że należy dbać o naszą Matkę Ziemię i nie zaśmiecać środowiska

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23.

O1 września  cala społeczność uczniowska rozpoczęła nowy rok szkolny. Wypoczęci i odprężeni po dwóch miesiącach wakacji wróciliśmy z nowym zapasem sil, aby rozpocząć edukację. Dla nas było to nietypowe rozpoczęcie roku , bo przywitaliśmy się w nowej lokalizacji, nowym budynku. Nasza szkoła z dniem 01 września przeszła pod inny organ prowadzący- Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku, a co za tym idzie zmieniła siedzibę.

Na początku spotkania Pani Dyrektor: Małgorzata Leszczyńska powitała wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Zaznaczyła, że po raz pierwszy wszyscy gromadzimy się w naszej nowej szkole i  życzyła uczniom samych sukcesów w nauce. Zapewniła społeczność uczniowską, że zawsze mogą liczyć na wsparcie swoich wychowawców, nauczycieli i dyrektora.

Po krótkim przemówieniu P. Leszczyńskiej poszczególne klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami w przydzielonych salach lekcyjnych.

Wszystkim uczniom, nauczycielom życzymy owocnej pracy. Pamiętajcie do wakacji zostało już tylko 294 dni czyli 7065 godzin.