• Dzień Babci i Dziadka.

• Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. To właśnie te osoby  często spędzają czas z wnukami, gdy rodzice dzieci pracują. Również dorosłe już wnuki łączy z seniorami bliska więź i chętnie ich odwiedzają. Laurka dla babci  czy dziadka jest wyrazem uczuć  dla seniorów. Własnoręcznie wykonany upominek dla babci w postaci laurki, nawet jeśli nie będzie idealny, z pewnością dostarczy obdarowanej wzruszeń i będzie przez nią pieczołowicie przechowywany. Dlatego młodzież naszej szkoły dnia 17.01.2023 w ramach inicjatywy Samorządu Uczniowskiego miała za zadanie przygotowanie  laurek charakterystycznych dla tego święta. Uczestnicy nie tylko przygotowała kolorowe rysunki, ale także napisali piękne życzenia dla swoich własnych bądź przybranych dziadków.  Była to  okazja do nauki  umiejętności niesienia bezinteresownego zainteresowania się drugim człowiekiem. Uczestnicy mieli możliwość zastanowienia się nad własnymi relacjami z babciami oraz dziadkami.