• Apel podsumowujący I semestr

• Tak jak co roku, po feriach zebraliśmy się na apelu podsumowującym pracę szkoły w pierwszym półroczu. Apel odbył się we wtorek 2024 roku w sali konferencyjnej naszej szkoły.

Celem apelu jest podsumowanie pracy w pierwszym semestrze. Dokonała go tradycyjnie Pani Dyrektor-Małgorzata Leszczyńska, która przedstawiła sukcesy uczniów i dotychczasowe osiągnięcia. Nakreśliła też plany i oczekiwania, jakie czekają społeczność szkolną w drugim semestrze. Coroczny apel to również okazja do wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie dydaktyczne z poszczególnych klas, jak też tych, którzy mogą pochwalić się bardzo wysoką  frekwencją. Wymienieni uczniowie otrzymali gratulacje z rąk Pani Dyrektor i gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek.