• „ Wróżby i zwyczaje andrzejkowe ”

•  Wzorem lat ubiegłych  Samorząd Uczniowski naszej szkoły i jednocześnie Rada Młodzieży Hufca Pracy   zorganizowali dla wszystkich uczestników szkoły Andrzejki. Był to dzień wróżb i zabaw. Raz w roku zdarza się taki dzień, gdy możemy sprawdzić co nas czeka w przyszłości.  Wierzymy czy nie wierzymy ale spróbować warto. Na początku spotkania została przybliżona uczniom historia wróżb andrzejkowych. Tradycyjnie podczas tego wydarzenia wykonane zostały różnego rodzaju wróżby, m.in  wróżenie z kart, przewidywanie przyszłego zawodu, odczytywanie przyszłości z daty swoich urodzin i wiele innych. Do zabawy włączyła się nie tylko młodzież ale i wszyscy pracownicy szkoły. Kiedyś andrzejkowe wróżby miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt. Dziś  przybrały formę zbiorową, organizowaną w grupach rówieśniczych  i przekształciły się w niezobowiązującą zabawę gromadząc młodzież na wspólnej zabawie.

• Wywiadówka

• Drodzy Rodzice i Opiekunowie.

Serdecznie zapraszamy na zebranie i spotkanie z wychowawcami, które odbędzie się 24 listopada 2023r, o godz.16.

• Integracja uczniów naszej szkoły.

• We wtorek 14 listopada uczniowie naszej szkoły dzięki Hufcowi Pracy w Zambrowie udali się wraz z wychowawcami na kręgle do klubu Wowball w Łomży. Bowling to sport, ale także i atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu.

Każdy, niezależnie od umiejętności, mógł spędzić 2 godziny na wspaniałej zabawie w kręgle , lub grze w bilard Emocji było co nie miara wszyscy po tak intensywnym dniu wrócili z uśmiechami na twarzach do szkoły.