• Andrzejkowe wróżby.

•  Wzorem lat ubiegłych  Samorząd Uczniowski we współpracy z Hufcem Pracy naszej szkoły  zorganizowali dla wszystkich uczniów Andrzejki. Był to dzień wróżb i zabaw. Raz w roku zdarza się taki dzień, gdy możemy sprawdzić co nas czeka w przyszłości.  Wierzymy czy nie wierzymy ale spróbować warto. Na początku spotkania została przybliżona uczniom historia wróżb andrzejkowych. Tradycyjnie podczas tego wydarzenia wykonane zostały różnego rodzaju wróżby, m.in  kubki przyszłości, szpilka prawdy, odczytywanie przyszłości z daty swoich urodzin i wiele innych. Do zabawy włączyła się nie tylko młodzież ale i wszyscy pracownicy szkoły. Kiedyś andrzejkowe wróżby miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt. Dziś  przybrały formę zbiorową, organizowaną w grupach rówieśniczych  i przekształciły się w niezobowiązującą zabawę gromadząc młodzież na wspólnej zabawie.