• Integracja klasy I.

• Integracja klasy I odbędzie się  03 października w pizzerii Diavolo na ul. Legionowej w Zambrowie. Uczniowie wraz ze swoim  wychowawcą oraz wychowawcą Hufca Pracy udadzą się do lokalu na pizzę i zabawy integracyjne o godz.10.45. Powrót do szkoły zaplanowano na godz.13.25.

Życzymy udanej zabawy.

• Trzydziesta akcja Sprzątania Świata.

• Sprzątanie Świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko, w tym roku przebiegała ona pod hasłem: „ Sprzątanie świata- łączy ludzi”

Głównym przesłaniem akcji jest podejmowanie działań, dzięki którym nauczymy się minimalizować ilość odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a dzięki temu nie będziemy zaśmiecać ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska.

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w tak szlachetną inicjatywę. Uczniowie sprzątali tereny wokół garaży na ul. Magazynowej w Zambrowie

• Wywiadówka.

• Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami, które odbędzie się w piątek 29 września o godz.16 w budynku naszej szkoły.

Klasa I s. nr 23

Klasa II s. nr 22

Klasa III s. nr 24

• Ubezpieczenie.

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Ubezpieczenie w tym roku na  sumę 20 000 zł , składka od ucznia: 38 zł. Ubezpieczenie od 01.10.2023 r. Pieniądze wpłaca rodzic lub opiekun (podpisuje się na liście) niepełnoletniego ucznia, a pełnoletni sam. Czas  na ubezpieczenie -do końca października.

Do końca września obowiązuje ubezpieczenie z tamtego roku

• Inauguracja roku szkolnego 2023/2024.

• 4września 2023r w całej Polsce uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny, tak było również i u nas. Na początku uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor- Małgorzata Leszczyńska, która powitała serdecznie wszystkich uczniów, a w szczególności klasę pierwszą oraz nauczycieli i zaproszonych gości. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor zaznaczyła, że wakacje dobiegły końca, a my spotykamy się, aby znów rozpocząć nowy rok szkolny. Wyraziła nadzieję, że solidnie wypoczęliśmy i jesteśmy gotowi na nowo podjąć trud nauki i stawić czoła wyzwaniom, które postawi przed nami nowy rok szkolny 2023/2024. Życzyła wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i wielu sukcesów, które będą dla nas powodem do dumy. Zapewniła również , że uczniom  pomogą w tym  nauczyciele, którzy będą wsparciem  dla wszystkich . Po przemówieniu Dyrektor szkoły głos zabrała Pani Grażyna Dembek – komendant Hufca Pracy w Zambrowie, która odczytała życzenia od Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy.

Po skończonej uroczystości odbyło się spotkanie z wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych.

Pamiętajcie do wakacji zostało tylko 290 dni.