• Wywiadówka.

• Drodzy Rodzice I Opiekunowie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami( wywiadówkę) we wtorek 30 kwietnia o godz. 16. w budynku naszej  szkoły.

• Rekrutacja 2024/2025

• Zastanawiasz się już nad wyborem szkoły

ponadpodstawowej

Chciałbyś/ Chciałabyś zacząć zarabiać już od pierwszej klasy

Marzysz zdobyć zawód z przyszłością

A może chcesz poznać wspaniałych przyjaciół oraz przeżyć niezapomnianą przygodę życia

Drodzy Ósmoklasiści, Kandydaci do szkół

Wkrótce w Waszym życiu zacznie się kolejny etap edukacyjny– nauka w szkole ponadpodstawowej. Wybór szkoły ponadpodstawowej to odpowiedzialna i bardzo ważna decyzja, która może zaważyć na całym późniejszym życiu.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA nr 3 im. Janusza Korczaka w Zambrowie ogłasza Nabór Na Rok Szkolny 2024/20225

Oferujemy naukę w następujących zawodach:

• fryzjer

• kucharz

• cukiernik

• piekarz

• sprzedawca

• mechanik pojazdów samochodowych

• mechanik- operator pojazdów i maszyn rolniczych

• blacharz samochodowy

• elektryk

• elektromechanik

• stolarz

• drukarz offsetowy

• monter sieci i instalacji sanitarnych

• operator obrabiarek skrawających

• murarz - tynkarz

• rolnik

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA nr 3 im. Janusza Korczaka w Zambrowie to placówka o długoletnim doświadczeniu w zakresie kształcenia zawodowego, będąca liderem w regionie

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie oraz pod telefonem (86)2714211

Zapraszamy do śledzenia Nas na FACEBOOKU

DOŁĄCZ DO NAS

• Mechanik pojazdów samochodowych.

• Mechanik pojazdów samochodowych

W ramach cyklu: „ U nas zdobędziesz zawód z przyszłością” chcielibyśmy w tym tygodniu zaprezentować zawód mechanika pojazdów samochodowych.

Uczący się w tym kierunku uczniowie stają się specjalistami z dziedziny naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, a także diagnostyki samochodowej.

Absolwent szkoły będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

• użytkowania pojazdów samochodowych,

• diagnozowania pojazdów samochodowych,

• naprawiania pojazdów samochodowych,

• kierowania pojazdami samochodowymi na poziomie umożliwiającym uzyskanie prawa jazdy kategorii B.

Zapotrzebowanie na mechaników pojazdów samochodowych jest bardzo duże.

Osiągnięte w procesie kształcenia kwalifikacje zawodowe, umożliwią absolwentowi prowadzenie działalności gospodarczej oraz podejmowanie pracy między innymi w:

• stacjach obsługi pojazdów samochodowych,

• zakładach produkcyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych,

• salonach sprzedaży samochodów i instytucjach zajmujących się obrotem częściami samochodowymi,

• przedsiębiorstwach transportu samochodowego,

• przedsiębiorstwach doradztwa technicznego dotyczącego motoryzacji,

• firmach zajmujących się likwidacją i recyklingiem pojazdów samochodowych.

Uczniowie naszej szkoły odbywają praktyki w renomowanych zakładach mechaniki pojazdów samochodowych na terenie Zambrowa.

Pamiętaj- będziesz pracownikiem młodocianym, więc za praktyki dostajesz wynagrodzenie.

U nas będziesz doceniony, zdobędziesz zawód ,kwalifikacje, doświadczenie, Czekamy na Ciebie. nie zwlekaj ! Nie zastanawiaj się . CZEKAMY WŁASNIE NA CIEBIE😜