• Warsztaty plastyczne.

•

Młodzież naszej szkoły wraz z  Hufcem  Pracy w Zambrowie  zorganizowała warsztaty plastyczne, podczas których   wykonywała własnoręcznie karki bożonarodzeniowe. Zajęcia skierowane były  do wszystkich chętnych uczniów. Celem akcji było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej uczniów, zachęcenie do samodzielnego poszukiwania informacji o kulturze i historii świąt. Akcja miała na celu budowanie systemu wartości, w tym wychowywanie młodzieży tak, żeby młodzi ludzie lepiej orientowali się w polskich tradycjach. „Wesołych Świąt!” - takie życzenia w grudniu płyną zewsząd, niezależnie od tego, jak obchodzimy Boże Narodzenie. Wesołych Świąt życzymy sobie spotykając znajomych, a nawet robiąc codzienne zakupy. Dlatego  kartki wraz z życzeniami zostaną przesłane do  zaprzyjaźnionych instytucji oraz zambrowskich pracodawców.