Menu

Kontakt

 • Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. Janusza Korczaka w Zambrowie
  Aleja Wojska Polskiego 37C
  18 - 300 Zambrów
 • 86 271 00 92

Jak do nas dojechać?

                    Witamy! Zobacz, co dzieje się w naszej szkole...                    Sprawdź naszą ofertę edukacyjną! 

 • Trwa rekrutacja do klasy sportowej o profilu piłkarskim branżowej szkoły I stopnia, która od nowego roku szkolnego ruszy w naszej szkole. Przewidujemy 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu. Współpracować będziemy z Klubem Piłkarskim Olimpia Zambrów, gdzie będzie odbywać się większość zajęć z w-f-u i treningi. Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

 • Uczniowie naszej szkoły, razem z uczniami pozostałych szkół prowadzonych przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy: z Łomży i Siemiatycz, w niedzielę wyruszyła do Grecji na staż zawodowy. Po długiej podróży wszyscy szczęśliwie dotarli do celu - do miejscowości Leptokaria, w której znajduje się hotel Poseidon Palace (zobacz jak wygląda hotel www.poseidonpalace.gr

  Wczorajszy dzień był dla naszych stażystów bardzo aktywny. Zaraz po śniadaniu grupa ucząca się w zawodach gastronomicznych wyruszyła do pobliskiej miejscowości Nea Mesagkala. Tam w kameralnym, rodzinnym hotelu Golden Sun przygotowywała tradycyjną grecką zapiekankę – musakę. Pod czujnym okiem greckiego kucharza Pana Nikosa udało się im przygotować pyszny posiłek dla gości hotelu.

 • W minionym tygodniu w naszej szkole odbyło się spotkanie z pracodawcami zatrudniającymi naszych uczniów jako młodocianych pracowników. Z inicjatywą spotkania wyszła dyrektor naszej szkoły Małgorzata Leszczyńska, komendant Hufca Pracy w Zambrowie Grażyna Dembek oraz kierownik Biura Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości Waldemar Dzieniszewski. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Wojewódzki Komendant OHP w Białymstoku - Adam Krzysztof Romatowski, prezes Zarządu Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy w Łomży - Roman Szmyt, Koordynator Zespołu ds. kształcenia, wychowania i refundacji Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP – Ewa Kosińska, specjalista ds. refundacji PWK OHP Iwona Pietruszewska. Na spotkanie przybyli pracodawcy m.in. z branży samochodowej, handlowej, budowlanej elektrycznej i piekarniczej.

Galeria zdjęć

Czwartek 26.04.2018

Galeria zdjęć

Kontakt

 • Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. Janusza Korczaka w Zambrowie
  Aleja Wojska Polskiego 37C
  18 - 300 Zambrów
 • 86 271 00 92