Menu

Kontakt

 • Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. Janusza Korczaka w Zambrowie
  Aleja Wojska Polskiego 37C
  18 - 300 Zambrów
 • 86 271 00 92

Jak do nas dojechać?

                    Witamy! Zobacz, co dzieje się w naszej szkole...                    Sprawdź naszą ofertę edukacyjną! 

 • Od 16 do 27 kwietnia 2018 r.  uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodach mechanika pojazdów samochodowych, piekarza, kucharza i cukiernika odbyli 2-tygodniowe praktyki w Grecji w ramach projektu „Zagraniczna praktyka zawodowa - możliwością poszerzenia naszych perspektyw zawodowych” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+.

  Głównym celem zagranicznych praktyk zawodowych było zwiększenie kompetencji zawodowych uczniów oraz zdobycie przez nich doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku, zwiększając tym samym ich atrakacyjność na rynku pracy. Staż był także szansą dla młodych ludzi na doskonalenie zdolności językowych oraz rozwinięcie wiedzy dotyczącej kultury Grecji.

 • Piłkarska klasa sportowa od września w branżowej szkole I stopnia

  Trwa rekrutacja do klasy sportowej o profilu piłkarskim branżowej szkoły I stopnia, która od nowego roku szkolnego ruszy w naszej szkole. Przewidujemy 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu. Współpracować będziemy z Klubem Piłkarskim Olimpia Zambrów, gdzie będzie odbywać się większość zajęć z w-f-u i treningi. Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

 • Uczniowie dotarli na staż zawodowy do Grecji

  Uczniowie naszej szkoły, razem z uczniami pozostałych szkół prowadzonych przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy: z Łomży i Siemiatycz, w niedzielę wyruszyła do Grecji na staż zawodowy. Po długiej podróży wszyscy szczęśliwie dotarli do celu - do miejscowości Leptokaria, w której znajduje się hotel Poseidon Palace (zobacz jak wygląda hotel www.poseidonpalace.gr

  Wczorajszy dzień był dla naszych stażystów bardzo aktywny. Zaraz po śniadaniu grupa ucząca się w zawodach gastronomicznych wyruszyła do pobliskiej miejscowości Nea Mesagkala. Tam w kameralnym, rodzinnym hotelu Golden Sun przygotowywała tradycyjną grecką zapiekankę – musakę. Pod czujnym okiem greckiego kucharza Pana Nikosa udało się im przygotować pyszny posiłek dla gości hotelu.

Galeria zdjęć

Wtorek 14.08.2018

Galeria zdjęć

Kontakt

 • Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy im. Janusza Korczaka w Zambrowie
  Aleja Wojska Polskiego 37C
  18 - 300 Zambrów
 • 86 271 00 92