Jak do nas dojechać?

Witamy! Zobacz, co dzieje się w naszej szkole...                    Sprawdź naszą ofertę edukacyjną!

• Marsz szlakiem 18. Dywizji Piechoty

W sobotę, 6 października, Stowarzyszenie Historyczne im.71 Pułku Piechoty zorganizowało V Marsz Pamięci Szlakiem 18. Dywizji Piechoty. Uczestnicy mieli do przejścia około 10 kilometrów po okolicznym terenie, który na mapach sztabowych oznaczony był jako Sokola Łąka.

Wymarsz miał miejsce punktualnie o godzinie 10:00 spod remizy strażackiej w Porytem-Jabłoni oprócz członków Stowarzyszenia Historycznego im.71 Pułku Piechoty i 10. Pułku Ułanów z Grabowa, wymaszerowali uczniowie zambrowskich szkół, w tym uczniowie naszej szkoły.

• Nowy rok szkolny rozpoczęty

W poniedziałek, 3 września wszystkie szkoły w naszym kraju zainagurowały nowy rok szkolny.  Jedni na to wydarzenie czekali z utęsknieniem. Dla innych będzie to 10 miesięcy obowiązku.

W naszej szkole wszystkie klasy: szkoły podstawowej, gimnazjum i branżowej szkoły I stopnia rozpoczęły kolejny rok szkolny. O godz. 9.00 cała społeczność szkoły, na czele z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi goścmi, wśród któych była  komendant Hufca Pracy w Zambrowie p. Grażyna Dembek, zgromadziła się na szkolnej auli. Po oodśpiewaniu hymnu państwowego oraz wprowadzeniu sztandaru szkoły, głos zabrała dyrektor szkoły Małgorzata Leszczyńska, która w okolicznościowym wystąpieniu przedstawiła główne kierunki pracy dydaktyczno-wychowawczej w nowym roku szkolnym. Pani Dyrektor życzyła wszystkim, aby nowy rok szkolny każdy wykorzystał na miarę swoich możliwości, najlepiej jak tylko potrafi.

• Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

UROCZYSTA INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ODBĘDZIE SIĘ 3 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 9:00 W BUDYNKU SZKOŁY.

Piątek 19.10.2018