• Wykaz podręczników dla Branżowej Szkoły I stopnia nr 3 w Zambrowie na rok szkolny 2023/2024

• Wykaz podręczników dla kl. I

Język polski

To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 1 branżowej szkoły I stopnia. Joanna Ginter, Anna Klimowicz. Wyd. Nowa Era.

Język angielski

Vision 1. Podręcznik dla liceów i techników. Jenny Quintana, Michael Duckworth. Wyd. Oxford University Press Polska Sp. z o. o.

Historia

Dziś historia 1. Podręcznik dla klasy pierwszej branżowej szkoły I stopnia. Stanisław Zając. Wyd. SOP Oświatowiec Toruń.

Historia i teraźniejszość

Historia i teraźniejszość. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia. Joanna Niszcz, Stanisław Zając. Wyd. SOP Oświatowiec Toruń.

Biznes i zarządzanie.

Krok w biznes i zarządzanie 1. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla branżowej szkoły I stopnia. Zbigniew Makieła, Tomasz Rachwał. Nowa Era.

Geografia

Oblicza geografii 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Roman Malarz, Marek

Więckowski. Wyd. Nowa Era.

Biologia

Biologia na czasie 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Anna Helmin, Jolanta Holeczek. Wyd. Nowa Era.

Matematyka

Matematyka 1. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia. Adam Konstantynowicz, Małgorzata Konstantynowicz, Małgorzata Pająk. Wyd. Operon.

Informatyka

Informatyka. Podręcznik dla branżowej szkoły I stopnia. Wojciech Hermanowski. Wyd. Operon.

Edukacja dla bezpieczeństwa

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Jarosłąw Słoma. Wyd. Nowa Era.

Wykaz podręczników dla kl. II

Język polski

To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia. Anna Klimowicz, Joanna Ginter. Wyd. Nowa Era.

Język angielski

Vision 2. Podręcznik dla liceów i techników. Elizabeth Sharman, Michael Duckworth. Oxford University Press Polska Sp. z o. o.

Historia

Dziś historia 2. Podręcznik dla klasy drugiej branżowej szkoły I stopnia. Stanisław Zając. Wyd. SOP Oświatowiec Toruń.

Geografia

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Radosław Uliszak, Krzysztof Wiedermann, Tomasz Rachwał, Paweł Kroh. Wyd. Nowa Era.

Biologia

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Anna Helmin, Jolanta Holeczek. Wyd. Nowa Era.

Matematyka

To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły I stopnia. Klasa druga. Karolina Wej, Wojciech Babiański. Wyd. Nowa Era.

Wykaz podręczników dla kl. III

Język polski

To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 3 branżowej szkoły I stopnia. Anna Klimowicz, Joanna Ginter, Agnieszka Ciesielska. Wyd. Nowa Era.

Język angielski

Vision 3. Podręcznik dla liceów i techników. Helen Casey, Joanna Szuwart. Oxford University Press Polska Sp. z o. o.

Historia

Dziś historia 3. Podręcznik dla klasy trzeciej branżowej szkoły I stopnia. Stanisław Zając. Wyd. SOP Oświatowiec Toruń.

Wiedza o społeczeństwie.

Wiedza o społeczeństwie - podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia. Joanna Niszcz, Stanisław Zając. Wyd. SOP Oświatowiec Toruń.

Geografia

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Czesław Adamiak, Marcin Świtoniak, Anna Dubownik, Marcin Nowak, Barbara Szyda. Wydawnictwo Nowa Era.

Biologia

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Jolanta Holeczek. Wydawnictwo Nowa Era.

Matematyka

To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły I stopnia. Klasa trzecia. Karolina Wej, Wojciech Babiański. Wyd. Nowa Era.