• Szkolny Klub Sportowy

• W naszej szkole działa Szkolny Klub Sportowy. Jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu oraz kształtowanie swojej kondycji fizycznej. Jest to również sposób kształtowania charakteru i rozwijania własnych zainteresowań.
        SKS odbywa się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 3 w każdą w środę w godz. od 17.30 do 19.00. Chłopcy uczestniczą w zajęciach z piłki nożnej, a dziewczęta w zajęciach z koszykówki oraz piłki siatkowej. W okresie zimowym SKS odbywają się 2 razy w tyg., tj. we wtorek oraz w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00. Tu z kolei uczniowie realizują program zajęć pozalekcyjnych z tenisa stołowego, jak również są prowadzone zajęcia na siłowni.